| JustClaudiu a întrebat:

Care este treapa cu Die Antwoord? Sunt satanisti? De ce sunt atat de apreciati?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu sunt satanişti, sunt doar penibili şi cântă o muzică oribilă.

Dar nu înţeleg, ce treabă are religia unei trupe? Dacă membrii unei trupe sunt satanişti, întetezi sa-i mai asculţi din cauza asta?

| JustClaudiu explică (pentru Woodenpints91):

Nu neaparat. A fost o curiozitate. + ca nu ascult.

3 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Mie nu mi se pare că sunt satanişti. Sunt apreciaţi că fac o muzică mai specială, să zic aşa. Melodia mea preferată e Rich Bitch. happy

| JustClaudiu explică (pentru Demise):

Am vazut intr-un videoclip ca Yo-Landa desena o pentagrama pe pieptul unuia + intr-un videoclip zicea ceva de genul:" Thanks Lord for Satan".

Alt argument ar mai fii video-ul Evil Boy care e.