| Rakanishuu a întrebat:

Care este trupa voastra rock preferata? Nu dau funda. Vreau doar sa stiu. laughing)

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Imi plac mai multe, cum ar fi Evanescence, Trooper, Truda, Nirvana, Rammstein.

| carpediem a răspuns:

Sunt mai multe, nu ma pot stabili la una, insa daca doar vrei sa stii te poti uita la play list ce muzica asculta unii. Si daca stii ce asculta unii, ce?

| Rakanishuu explică (pentru carpediem):

Ma plictisesc doar. Ce? Am spus eu ceva ce te-a jignit? yawn Sau de ce sari la gat?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Wintersun.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Rammstein.

| Duucu a răspuns:

Metalicka

| FearOfTheDark a răspuns:

De rock...cred ca Led Zeppelin.

| JeffRider93 a răspuns:

Am mai multe trupe rock favorite:
•Disturbed
•Black Veil Brides
•Evanescence
•Skillet
•KISS
•Metallica
•Iron Maiden
•The Silent Wedding (parca e trupa thinking )
•Nickelblack
•AC/DC
Si am si cantareti preferati:
•Marilyn Manson
•Avril Lavigne
•Nikki Sixx

| MegamortX a răspuns:

N-aş putea să mă decid asupra unei singure trupe.

| ShadeAdda a răspuns:

Am multe trupe rock favorite... Acum imi place una, luna viitoare imi place alta T_T sunt in continua schimbare. Dar acum imi plac cel mai mult Thousand Foot Krutch (TFK) happy

| foreveryou a răspuns:

Pai :
1. Linkin Park
2.Paramore :3
3. Three Days Grace
Si cantareti/ete:
1. Katty Perry
2. Avril Lavigne
3.Smiley :3 ETC

| bobbyjah a răspuns:

Luna amara e trupa mea favorita, apoi ar veni metallica si alternosfera. Poti sa-ti pastrezi funda laughing

| GuitarFly a răspuns:

Led zeppelin, def leppard, metallica, RHCP, de curand a inceput sa imi placa iron maiden, skillet, deep purple, breaking benjamin, foo fighters, bullet for my valentine, nirvana, queen, evanescence (chiar daca unii spun ca nu e rock)

| Rakanishuu explică (pentru GuitarFly):

Pai da dar daca este voce feminina nu inseamna neaparat ca nu este rock. oh go on D