| PinkyAlinusha a întrebat:

Care imi explica si mie cum pot face un autoplay pe hi5, sau la o anumita poza fara sa se vada playlistul...Adica sa las un comentariu la o anumita poza, sau un text impreuna cu un autoplay cu muzica dar acesta sa nu se vada.Sa se vada decat textul si cu autoplay muzica dar fara playlist[Sa fie invizibil]!
MULTUMESC happy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| danutz hacker a răspuns:

Pentru a lasa un autoplay pe hi5 la o poza iti trebuie acel html de pe youtube de la melodia pe care vrei sa o pui, binenteles ca trebuie sa modifici acel cod...pe youtube nu mai sunt autoplay-urile inclue, sau ceva de genul, eu te pot ajuta, danutz.hacker, da add si iti explic eu alinu stiua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat sa tot caut un autopleyer sa il ia dracu de pleyer

| blablablablabla a răspuns:

Pai eu stiu cum poti adauga un com dar nu stiu un auto playsad...comu se baga imediat sub poza... akl scrie adauga un comentariu atata stiusad

| blablablablabla a răspuns:

Pai nuhu sa las un autoplay dar stiu cum sa las un comu se lasa imediatsub poza unde scrie:add coments

| PinkyAlinusha explică:

Nu de asta am nevoie oh go on