| gabydelafagaras a întrebat:

Care ma puteti ajuta si pe mine sa-mi spuneti, cum as putea sa-mi formez vocea cat mai bine, ca as dori sa ma apuc de cantat, am voce dar vreau sa mi-a perfectionez cat mai bine, vreau sa ma apuc de manele pentru manele am voce, si as dori sa ma ajutati cu cateva sfaturi, sau poate cu un ID- de messenger astept raspunsurile voastre...va multumesc.

3 răspunsuri:
| andreiyo50 a răspuns:

Trebuie sa canti cat mai mult. Cu cat exersezi mai mult cu atat devii mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate intii cu miinile de cap ca avem destui din astia cum le zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de furat