Care o displace pe lady gaga va rog raspundeti aici si argumentati de ce? happy Nuci mie nu-mi place... Fanii care vor spune ca e mega tare va rog... abtinetiva happy

Răspuns Câştigător
| Augustin69 a răspuns:

O urasc pe Lady Gaga finca se linge pe fata cu altele in videoclipuribig grin

13 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Chiar nu o prea simpatizez pe tipa aia cand vad ca apare melodia aia bad romance mor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt nici un fan dar nici nu pot spune ca o displac...
trebuie sa recunoastem ca are voce frumoasa
de ce o displaci?

| bocascity a răspuns:

Are o voce frumoasa... Daca voi aveti ceva cu ea e problema voastra.

| Elena1234456 a răspuns:

Are o voce buna. dar este prea excentrica big grin pare una scapata de la spitalu 9hee hee.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu agreez persoana. Nu cred ca-si merita celebritatea. E o prezenta dizgratioasa care se afiseaza nonsalant. Am pierdut prea mult timp deja scriind despre ea (sau el ).

| mary a răspuns:

Nu imi place...de ce? pentru ca o vedeta trebuie mai intai sa porneasca de jos de undeva. adica cinstit.pe cand ea a izbucnit deoadata cu melodia ei(nici nu stiu care si nici nu ma intereseaza). ceilalti care spun ca "e tare" de fapt au vazut ca multi o agreeaza si si-au spus "eu de ce sa fiu diferit si sa sp ca nu-mi place?" cam asa e lumea in general

| cretzufinish a răspuns:

Nici nu o dispretuiesc dar nici nu o adorhee hee Insa parca te plictiseste daca tot o asculti, mai ales ca pe unde ma duc o aud. E foarte urata naturala, insa vocea e buna. Anyway, de ce atata show impotriva ei? Fanii ar plange. Gusturile nu se discuta.winking

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Are o voce buna... cu asta nu am nimic.

Dar eu detest ce e comercial, si de-aia nu imi place de ea.

| iepurica_7902 a răspuns:

Si eu o urasc; dar iubesc: hannah montana, felinele si selena gomez.

| andreea_6365 a răspuns:

Sunteti niste rai... daca nu va place de ea abtinetiva...intr-adevar e excentrica dar are o voce foare frumoasatongue

| PrINcEss_Y a răspuns:

Voi spuneti dar voi ati vasto numa in videoclipuri(acolo fac ce li se cere de regizori) dar ati vasto cumva in viata din timpul liber nu cred asa ca nu mai vb. nici eu nu sunt o mare fana dar nu puteti critica oameni dupa aparente.

PrINcEss_Y, te corectez. ion viata de zi cu zi se taie si drogheazawinking.

| BlueByMe a răspuns:

Mie chiar imi place si sa stii ca PrINcEss_Y chiar are dreptate e o persoana uimitoare si da, sa drogat IN TRECUT! nu e chiar asa nebuna si proasta, ea are un stil mai unic, uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=fF9A2OTZr0o
ce zici? daca zici ca e tot proasta inseamna ca tu esti asa!