| lauryndacool a întrebat:

Care stie un site pentru descarcat negative? (melodii fara versuri)

28 răspunsuri:
| symo_2617 a răspuns:

Youtube.com

| knnight a răspuns:

Http://www.shadowville.com/ eu de aici imi iau negativele mereu:X

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Intra pe http://www.fisierulmeu.ro/uploadeaza.html si scrie acolola browse ce melodie vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe www.songsterr.com sunt negative dar sunt tabulaturi de chitara.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.negativegratis.ro...cel mai bun parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.negativeGratis.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negativegratis.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.sondclic.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.keyboardplace.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negative.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma baieti/www.negapulix.com

Alte răspunsuri
| butee a răspuns (pentru symo_2617):

Si cum ma rog descarci de pe youtube.com?

| thelovelyangel a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu imi merge pe nicun site de mai sus

Alte răspunsuri
| Sorin_Stanca_1989 a răspuns:

Din 2010 pana acum, au mai aparut ceva site-uri si anume http://negative.tboys.ro

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://x-minus.org e foarte bun si rapid si iti da si versurile pieselor, poti schimba si tonalitatea. Este in alta limba dar nu te speria dai la lupa si scrie piesa si iti va da rezultatele.

| Savin_Igor_1969 a răspuns:

Vkmonline.com

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru butee):

Iti iei obs, dai mut la audioul de la microfon, maximizezi audioul la muzica, marestic alitatea muzici daca vrei

fi sigur ca muzica aia e singurlul lucru care se aude de la computer softwareuri

apasa pe butonul de filmat la obs, baga clipul de pe pe Youtube,

cand ai termintat inchizi filmarea

gata