| djingeras a întrebat:

Care stiti sa faceti sow de sow si sa aveti multi ascultatori? am un radio se numeste radio spice timpul acordat fiecarui dj este de 2 h vreau sa specific ca suntem la inceput daca sunteti interesati id este ruxuioana

Răspuns Câştigător
| iuliamo a răspuns:

Hei...si daca sunt singura sau am o trupa, pot canta? Sau numai Dj?

| djingeras explică (pentru iuliamo):

Esti intr-o trupa? ok felicitari pentru asta dar eu amnevoie de dj care stiu sa se descurce in emisii.ex.saspuna stiri sa fie el insusi, sa atraga ascultatorihappy. daca vrei si teintereseaza si ai mai fost dj id meu este ingerasurozaliu@yahoo.com sau pe pagina radioul spice.radio@ymail.comhappy

1 răspuns: