| PrettySmile a întrebat:

Care sunt cantaretii sau trupele voastre muzicale preferate?

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cantareti: Freddie Mercury,David Gilmour,John Denver si Johnny Cash

Trupe: Rammstein,Pink Floyd,Dream Theater,Sepultura,Niflheim,Testament,Queen,America, Fleetwood Mac, Opeth

| Robertyz a răspuns:

Children of Bodom, Def Leppard, Alice Cooper, Bon Jovi, Metallica, Kalmah, Sonata Arctica, Pendulum, Rise Againts, Skid Row, Scorpions, Queen, Rammstein, Nirvana, Iris, Elias Viljanen, Warmen, The Prodigy, Eminem etc.

| IMC90 a răspuns:

Cantareti: Ozzy Osbourne, Freddie Mercury (mai sunt si altii buni, da astia 2 sunt la un alt nivel)

Trupe : Iron Maiden, Slayer, Megadeth, Metallica, Judas Priest, Queen, Theatre of Tragedy, Rammstein, Def Leppard, Amon amarth, Deep purple, Led zeppelin, Nightwish, Sepultura, Korpiklaani, Within Temptation, Crematory, Sirenia, etc (pana maine stau sa scriu)

| bloodyhell a răspuns:

Rammstein,Puscifer,Sepultura,Korn,Haggard,Eluveitie,Fleet Foxes,Saltillo,Cruachan,Korpiklaani,Queen, Black Sabbath, Carina Round...

| 1000bodies a răspuns:

My chemical romance. Placebo. Breaking Benjamin. Bring me the horizon. Blink-182. Muse. Led Zeppelin. Death cab for cutie. A perfect cicle. Vama. Vama veche. Coldplay. Blur. NeverShoutNever! Deftones. Asking Alexandria. Nirvana.

| KiddaBăă a răspuns:

Tot ce ține de rock și dubstep happy.
Dacă aș începe să scriu toate trupele și toți cântăreții preferați nu ar mai avea loc altcineva să îți răspundă la întrebare sad

| MariukS a răspuns:

BrokeNCYDE, Black Veil Brides, Atonia, CRBL, Smiley, Borgore... cam toti mai putin manelistiiwinking.

| Valkyrja a răspuns:

Eve 6, Simple Plan, I the Mighty, Switchfoot, the GazettE, Buck-Tick, Apocalyptica, SOAD, Serj Tankian, Staind, Stone Sour, The Killers, The Offspring, Iced Earth, Blind Guardian, He is We, Hurt, Hurts, Seether, Audioslave, Coldplay, Brandon Flowers, Chris Cornell, David Hodges, Eluveitie, Globus, Gackt, Igor Presnyakov, Yiruma, Milow, Placebo, Nightwish, RHCP.