| JungHaYo a întrebat:

Care sunt cele mai bune marci de casti mari cu microfon pentru a si asculta muzica de la mp4 si telefon si de unde le pot achizitiona?(sa fie ieftine dar si de calitate).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica u vrei casti cu microfon(de pc)pentru telefon mp4? k casti bune de genu asta sunt a4tech in jur de 50-100lei gasesti pe eMAG si daca vrei casti bune de toto pentru telefon cauta beats by dr dre dar astea sunt 200 euro dar merita bani