| Alecsandraa97 a întrebat:

Care sunt cele mai noi melodii? Mersii.

2 răspunsuri:
| BubuDx a răspuns:

Uite o lista mare aici si cu link de download la ele! Cele mai noi melodii!
Selectii Muzica De Club Noua - 18 Iunie 2011 * Vol. 26 *** New! *
Va anunt ca in pach se afla IMNUL LIBERTY PARADE - 2011
IMNUL ProFM - 2011
IMNUL RING - COSTINESTI - 2011
IMNUL LIBERTY DISCO BEACH - 2011
Download link:
http://www.megaupload.com/? d=9Osi8GRF

Tracklist:
1. Adina Zotea - S.O.S. (LLP Remix) (5:06)
2. Alessia - Find Me (Ale, Ale) (Claudio Cristo & Andre Rizo Remix) (4:36)
3. Alex Kenji, Federico Scavo - Get Funky (Original Mix) (7:00)
4. Allexinno & Starchild - Senorita (Radio Edit) (3:37)
5. Anda Adam - Feel 2011 (Radio Edit) (3:34)
6. Andra, Andreea Balan, Connect-R si Puya - Rollin (Radio Edit) (3:23)
7. Andreea Balan - Like a Bunny 2011 (Radio Edit) (2:57)
8. Andreea Banica - Sexy (DJ Dark & siidance Remix Radio Edit) (3:22)
9. Andreea Banica - Sexy (Speak One Reworked) (5:39)
10. Anya - Your Voice (LLP Radio Edit) (3:29)
11. Bassjackers - Musi, Musi (Original Mix) (5:35)
12. Biank - I Wanna Feel (LLP Remix) (5:39)
13. Bingo Players - Cry (Just A Little) (Original Mix) (6:19)
14. Black Eyed Peas – I Got A Feeling (Emil Lassaria Remix) (4:19)
15. Bogdan Ioan - Do You Remember (Original Mix) (5:24)
16. Carlo Cavalli - Ardeal (Original Mix) (3:45)
17. Chris Thrace - Party On the Floor (Extended Remix) (4:39)
18. City of Lights - Till The Sunrise (Radio Edit) (3:58)
19. Claudio Cristo feat. Tamy – Teach me (Extended Version) (5:42)
20. Claudio Cristo feat. Tamy - Teach me (Radio Edit) (3:34)
21. Cortes, Calagna - This Beat Is Hot (Original Mix) (7:47)
22. Criminal Vibes - La Voca (Original Mix) (6:26)
23. Cristian Tomas & Dj Myrla - Dale Como Se (LLP Remix) (5:45)
24. Danny Freakazoid & Matt Caseli - Long Legs Running (Graham Sahara & Central Avenue Mix) (6:36)
25. David DeeJay - Perfect 2 (Extended Mix) (4:48)
26. David Jones vs. Will Gold feat. Guido Lembo - Swing Time (Club Mix) (6:02)
27. Dj Bonne ft. Marius Moise - Hindi (Original Mix) (3:57)
28. Dj MaGnUm vs. Gigi Becali - Petrica da pe Gsp! (Original Mix) (4:52)
29. Dj Ralmm vs. Uzzy - Latino (Radio Edit) (5:34)
30. Dj Robert Georgescu & Lara feat. Da Fleiva - I Feel 2011 (Radio Edit) (3:18)
31. Dj Rynno & Sylvia - Feel In Love (Dj Bonne Remix) (5:22)
32. Don Omar ft. Lucenzo - Danza Kuduro (Endroo Remix) (3:43)
33. Eddy Wata - La Bomba (Clubbangerz Remix) (3:50)
34. Emil Lassaria & F. Charm – Like A Ferrari 2011 (Extended Mix) (3:47)
35. Emil Lassaria & NTFO - Dansul Pinguinului (Vibe Fm Remix) (4:20)
36. Emil Lassaria vs. Damian Marley – Welcome to JamRock (Ngr Bootleg) (4:15)
37. Erick Violi Feat. Carotone - c un mondo difficile (Original Bootleg Mix) (5:50)

Stereosonic - Joanna
Xonia - Hold On
Auditie placuta!

| vladdd16 a răspuns:

Asculta:
Lmfao ft Natalia Kills - champagne showers
Azuro ft Elly - Ti amo
Lucky man project - Pumpin
Raluka - out of your bussiness
Andra - telephone
Play&Win - Ya bb
Don omar ft Lucenzo - Danza Kuduro
Liviu hodor ft mona - sweet love
connect-r - ring the alarm
dj antoine ft timati - welcome to st tropez
allexinno ft starchild - senorita
ellie white - power of love
Nadia ali - when it rains
elim lassaria & f charm - 9mm
dj sava ft andrea d - money maker
... sper sati placa happy