| mihai919 a întrebat:

Care sunt controalele la jocul wwe raw impact?

3 răspunsuri:
| Dragosman a răspuns:

Smack vs raw 2011 e si pentru pc dar trebuie jucat cu un emulator

| Masterofthefire a răspuns:

Deci la controalele normale sunt asa: A, S, D: pe D ai sample punch. Daca lovesti cu D si o sageata gen D+ -> vei obtine un atac.Si tot asa.Pe [S] il iei in brate laughing adica odata ce l ai ''imbratisat'' apesi ori inca odata s, ori pe d, ori apesi a ca sa mergi in spatele lui si apoi apesi tot s ori d.ca sa fugi, apesi pe o sageata de 2 ori si tii apasata sageata.Ca sa schimbi directia lasi apasata sageata aia si o apesi pe cealalta.Nu te poti urca pe scari si altele. Odata ce iei scaunul/umbrele/aia cu lebada/masa de pe A, poti sa o arunci pe adversar pe S. ori sa ataci cu D. Daca apesi pe s, poti transforma anumite obiecte in obiecte vestimentare (adica de ex sa iti pui coroana pe cap, palaria, manusi si din astea happy. Dar in loc de ultimate impact, ti as recomanda WWE Smackdown VS Raw.Versiunea 2011 nu exista pe pc.Pentru intrebari, yo_carbon_boy@yahoo.com happy

| alexalex2001 a răspuns (pentru Masterofthefire):

Cum cobori si intri in ring?