| lollopop a întrebat:

Care sunt toate tipurile de muzica?
Ex: Pop, Rock, Dance...

8 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Hip-hop, rap, dance, country, R'n'B, tektonic, house, jazz, manele, populara, classical, pop, opera, simfonica, rock, punk, metal, latin, trance.

| zizi000 a răspuns:

Pop, rock, dance, urban, club, house, trance, manele, populara, lautareasca, electronic, hip hop, rap, jazz, opera, bluzz, simfonica, reggae, clasica...happycam asa cred ca sunt

| Zara_8585 a răspuns:

Rap / Hip Hop
Country
Classical
Rock'n'roll
Pop
RnB
Electronic
Jazz
Musical Theatre
Tango
Folk
Renaissance
Metal
Blues
Latin
techno
Si mai nou DnB=drum `n` bass

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
Alte răspunsuri
| xxCupcakExx a răspuns:

Hmm. pop, rock, dance, clubing, vintage, screamo, electro, hip-hop, punk, punk-rock, pop-punk, borgore, jazz, clasica, operalaughing, scene music.si cam astea sunt. fundita?big grin

| Anonim_Sebi_1998 a răspuns:

Multumesc pentru raspunshappy