| Fiction a întrebat:

Care sunt trupele voastre preferate? Sau cantaretii preferati

Răspuns Câştigător
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Morandi, Inna, Animal X cu astia ma copilarit cei ma tari, Zdob si Zdub, Ackent si la clasice Bob Dylan si Bobby McFerrin

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Queen, Bon Jovi, Avril Lavigne, Kelly Clarkson

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Lady gaga, inna, puyabig grin

| cornculapte a răspuns:

Pink, Lilly Allen, Robbie Williams, Natalie Imbruglia, David Guetta, Mika, Sophie Ellis Bextor.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Acum Maria Natzionale

| MisterKat a răspuns:

Paula Seling, Natalia Barbu, Anna Lesko, Monica Anghel, Andra, Geanina Gorondan - sunt printre cele mai bune voci feminine din Romania. Sunt si alte fete talentate in Romania, dar nenorocul lor este ca s-au nascut in Romania, vorba cantecului:"Nu ne-am nascut in locul potrivit". Dintre vocile masculine: Catalin Josan, Directia 5, Holograf, Krypton. Aici ma refer la artistii romani. Daca ar fi sa aleg dintre artistii straini mi-ar fi si mai greu...

| smooky a răspuns:

Holograf, Metallica, Anathema, Megadeth, Iris, Trooper, Iron Maiden, Queen, Bon Jovi, Black Label Societyht, Nightwish, Motorhead...desigur daca ai auzit de ele laughing

| katty_6203 a răspuns:

Avril Lavigne, Sandra, Laura Pussini, Pussicat Dolls, Andra, Inna

| GreenBubbleLove a răspuns:

Lady gaga, christina aguirela, michael jackson, kesha, milan stankovic(:->), shakira, beyonce, britney spears, tokio hotel, avril lavigne, selena gomez, gwen stefani...si multi altiibig grin

| Fiction explică:

Bineinteles ca am auzit de ele psychopot, nu sunt atat de inculta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril Lavigne
Paramore
Lara Fabian
Bitza
Guess Who
Sum 41
Blink 182
Vama
Vita de vie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un frumos blog intrati si voi