| MaryaLovGD a întrebat:

Care sunt trupele voastre preferate? sau solistii preferati?

Răspuns Câştigător
| 2NE1cl a răspuns:

Tupele mele preferate sunt:
Big Bang
2NE1
NU'EST
SS501
B1A4
JJ PROJECT.Iar solisti :
BoA
Se7en
kim hyun joong etc.

| MaryaLovGD explică (pentru 2NE1cl):

Ha, toate sunt si preferatele mele. Mai ales Big Bang, 2NE1, Kim Hyun Joong, SS501 si NU'EST, dar toate imi plac la nebunie.

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Kraftwerk, Pink Floyd, Dire Straits...
Bob Dylan, Bob Marley, Carlos Santana...

| CautNume a răspuns:

Evanescence, Queen, Three Day Grace, Linkin Park, Coldplay...

| thegatekeeper a răspuns:

Children of Bodom, Megadeth, Guns n' Roses, Motley Crue, Nirvana, Kalmah, Iron Maiden si Slayer sunt printre trupele pe care le ascult cel mai des.

| Tourniquet a răspuns:

Evanescence este trupa mea preferată, o ador pe solistă și... pur și simplu mă simt în fiecare melodie!

Îmi mai plac și Within Temptation, Guano Apes, Nirvana, Seether, Flyleaf, Lacuna Coil, Guns N Roses.

| TeeaBaang a răspuns:

Solisti : Rihanna, Bruno Mars, Beyonce, P! ink, Amy Winehouse, Enrique Iglesias, Adele, Lil Wayne, MJ, Emeli Sande, Christina Aguilera, DOC, Akon, Jay Z, Chris Brown si multi altii. Trupe : Borgore, Skrillex. big grin

| M25M a răspuns:

Bon Jovi, Led Zeppelin, Guns, Metallica, Evanescence, The Rasmus, Paramore, Alter Bridge, Linkin Park, Pink Floyd, Shinedown...

| Raynn a răspuns:

Dragonforce, Metallica, Blind Guardian, Powerwolf, Judas Priest, Eluveitie, Machine Head, Overkill, Testament.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Dimmu borgir, Children of bodom, metallica, bon jovi, the gazette, rammstein, queen, etc

| MeridaOcean a răspuns:

Evanescence fundita te roog happy

| megamix112 a răspuns:

Amon Amarth,Equilibrium, Ensiferum, Children of Bodom, Iron Maiden, Trivium etc.

| 35zone a răspuns:

Solisti: Tarja Turunen, Marco Hietala, Ville Valo, Bruce Dickinson si altii

| CigarettesAndUnicorns a răspuns:

Bullet for my valentine, slipknot, asking alexandria, black veil brides, metallica, nirvana, papa roach, red hot chili peppers, arctic monkeys, etc.

| SASergiu a răspuns:

Frate se stie B.U.G. Mafia ...ma refer la anumite melodii nu la toate big grin. Uite de exemplu niste melodii : Pana cand moartea ne va desparti sau Cand trandafirii mor ori Nimic mai presus si multe altele se poate funda sau nu vrei sa dai?

| Trifi a răspuns:

Simple Plan; Linkin Park; Paramore; Scorpions; Nirvana; Bon Jovi; Queen; Nickelback; Coldplay; One Republic...

| MaryaLovGD explică (pentru Trifi):

Doar 3 trupe nu-mi plac, retul sunt favoritele mele. Mai ales ador One Replubic, Bon Jovi si Linkin Park.

| SlashGashTerrorCrew a răspuns:

Black Veil Brides
Blood On The Dance Floor
Brokencyde
Demi Lovato
Escape The Fate
Marilyn Manson
My Chemical Romance
Papa Roach
Paramore
Simple Plan
...etc

| Heroinaa a răspuns:

P! NK si Ke$halove struck