| Laurentzyu96 a întrebat:

Casti Philips SHL3000 sau Sony MDR-ZX100.
Vreau sa achizitionez de Black Friday o pereche de casti, dar fiind am bugetul restrans m-am oprit la aceste 2 perechi de casti. Care sunt mai bune? SHL3000 sau MDR-ZX100? Este puternic bass-ul? Calitatea sunetului cum este?
Va multumesc si astept un raspuns, daca stiti si alte casti sa imi recomandati pana in 100 lei.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nici una din cele doua nu sunt bune pe langa astea pe care le si recomand.
http://www.avstore.ro/casti/akg-k-511/

| Luck19 a răspuns:

SONY MDR-ZX100 le-am avut
am avut si Philips SHL3000 dar dupa mine SONY MDR-ZX100 e mai bun