| dada_2571 a întrebat:

Cat costa o chitara acustica buna-foarte buna?

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Ba gasesti buna si pana in 10-20 milioane. Daca esti mai pretentios, du-te pe partea de custom-made. Eu pe a mea am dat 3 jumate sunetul e foarte bun.

3 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Chitarele acustice incep pe la 200 lei, dar daca iti doresti un lemn mai bun, un sound mai special... implicit o marca mai cunoscuta, pretul va ajunge peste 800 ron. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5300$ insa e cea mai buna. Te asigurbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa imi iau o chitara acustica IbanezV72E care costa 400 RON... mie mi se pare foarte convenabila aceasta suma... lemnul este de tei si are un sound foarte bun