| anonim_4396 a întrebat:

Cat de grea e viata de artist?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca esti popular si faci bani nu e. Daca nu faci bani si nu esti popular mult noroc. Multi au vrut sa fie artisti si pana la urma au ajuns stilisti de burger la McDonalds.

| StrongHeart a răspuns (pentru Wr3nch):

Dar daca faci bani si esti popular si tot nu esti implinit ca trebuie sa canti ce vrea labelul?
Daca lucrezi la McDonalds nu ai o sansa sa devii artist?

| StrongHeart a răspuns (pentru Wr3nch):

Crezi ca banii inseamna totul?

| Wr3nch a răspuns (pentru StrongHeart):

Nu cred ca inseamna totul, dar una e sa fi artist si sa mori de foame, si alta e sa fi un artist de success.

| StrongHeart a răspuns (pentru Wr3nch):

Dar e mai bine decat sa faci numai compromisuri pentru bani si faima.Mai bine o faci de placere, daca te place cineva bine, daca nu, da-i in ***.

| Wr3nch a răspuns (pentru StrongHeart):

Da dar fara bani e cam greu sa fi artistlaughing Daca nimeni nu apreciaza ce faci, e cam clar ca ceva e gresit. Si artistul rebel nu prea mai e la moda in ziua de azi.