| eu_3300 a întrebat:

Cat la % este important sexul pentru voi intr-o relatie?

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Intr-o relatie bazata pe dragoste adevarata si respect reciproc, sexul inseamna foarte mult. De fapt, in aceste circumstante, poti spune ca faci dragoste, nu sex. happy Un procent nu stiu sa iti spun.

| TeoPT a răspuns:

@ana
Daca gasesti persoana pe care chiar sa o iubesti, sexul se transforma in dragoste si nu cred ca nu o sa iti placa. Mai gandeste-te.

| Gizăz a răspuns:

Nu e pe procente la mine. La fel de important ca iubirea(cu care în mod normal se leagă), respectul şi sinceritatea.

| Gizăz a răspuns:

@Dia: Ai mai mult de 13 ani?

| sefata a răspuns:

25%Sexul, 50%Respectul, 25% fidelitatea. Parerea mea!

| foxi a răspuns:

145, 5%

Răspuns utilizator avertizat
| KatherineSparks a răspuns:

... si tu ai pus aceasta intrebare in categoria 'Muzica'? happy

| KatherineSparks a răspuns:

Kronstadt: right. laughing

| Dia :"> a răspuns:

Pei cand faci doar sex si dupa aia "pa!", pentru baieti inseamna satisfactsie iar pentru fete. suferintsahappy. Intr'o relatie, sexul inseamna dragoste. Daca se iubesc partenerii si au varsta potrivita ei isi arata iubirea prin dragoste(sex). Dar intr'o relatie dragostea(sexul) e cam 50% din iubirea pe care o portsi partenerului.
Fundita blushing?

| Meticulosul a răspuns:

70%

| StopTheWar a răspuns:

Nu are nicio importanta pentru mine, deci 0% pentru. ca am doar 15 anitongue

| AdelinaC a răspuns:

Pt mine 0%. Este ultimul lucru care m-ar interesa intr-o relatie.

| agent003 a răspuns:

Asta depinde si de parteneri, de exemplu la mine este la 50%. Sunt altii care sunt intr-o relatie doar de dragul sexului, dar altii nu. Si nu poti sa numesti asta relatie cind faci doar sex si apoi la revedere, nu este normal.

| nicusor_4639 a răspuns:

Depinde daca e relatie de sezon normal ca 100% da e de lunga durata te bazezi pe placerea proocata de sex
dar eu nu pun accent pe asta ci pe intelegee este cand de 4 ori pe saptamana este cand niciodata