| andras411 a întrebat:

Cati adolescenti cu varste cuprinse intre 14-20 de ani mai asculta melodiile lui Dan Spataru, Mihaela Mihai, Laura Stoica, Mihaela Runceanu (sau alti artisti din anii '70, '80, '90)? Stiti macar o melodie de-a lor?

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Sincer... nu ştiu nici măcar o melodie de-a lor

| andras411 explică (pentru deeeaqq):

Nu stii nici macar "Drumurile noastre" sau "Fericirea are chipul tau"? Sunt melodii ale unor artisti de mai sus

| mudokins78 a răspuns:

O boy! Înţeleg un Dan Spătaru, dar restul. E mai greu.

| VictorJulien a răspuns:

Artisti din anii 70', 80', 90' ascult, dar nu pe aia de mai sus.

| Monst a răspuns:

Eu si ascult muzica anilor 70, 80, 80.

| Monst a răspuns:

Eu si ascult muzica anilor 70, 80, 90.Ascult Mihaela Runceanu,Madalina Manole,Laura Stoica,Mălina Olinescu,Mirabela Dauer,Corina Chiriac,Carmen Rădulescu,Ileana Sipoteanu,Marina Voica,Marina Florea,Silvia Dumitrescu,Stela Enache,Ovidiu Komornik, Ioan Luchian Mihalea, Mihaela Mihai, Angela Ciochina, Angela Stoica etc.