| N_8046 a întrebat:

Caut de câteva ore CD-ul „Lacul lebedelor" de Piotr Ilici Ceaikovski pe net, dar nu-l găsesc nicăieri de cumpărat. Dacă ştiţi vreun magazin online de unde pot comanda CD-ul, vă rog să-mi daţi link-ul. Ah, şi magazinul să fie din România (altfel aş comanda de pe Amazon). Pentru cel mai bun şi mai rapid răspuns ofer fundiţă!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La ce sa-l mai cumperi cand poti sa-l asculti si sa-l descarci de aici (trebuie doar sa te loghezi pentru download) http://www.freemp3fan.com/search/mp3/1/ceaikovski.html sper ca ti-am fost de folos! by!

| igor4ok a răspuns:

Spune mail sau mess si ti-l trimit!