| Alexandru_Constantin_Mihet_1990 a întrebat:

Caut de ceva vreme o melodie din anii `90 (imi placea la nebunie si melodia si videoclipu)...tot ce stiu despre ea este povestea clipului. Era ceva cu un soldat care pleaca in armata si isi lasa iubita iar cand se intoarce tipa are deja copil si e cu un alt soldat (sau se vede pe el impreuna cu tipa si cu copilul in viitor nu mai stiu sigur). Tot in clip mai apare si un batran care controleaza timpul daca nu ma insel! Cine imi spune ce melodie e raman dator vandut!

1 răspuns:
| CristianT a răspuns:

Din descriere seamana cu asta...dar aici nu e niciun copil sau batran
http://www.youtube.com/watch?v=IZbN_nmxAGk