| und3c3ive a întrebat:

Caut de foarte mult timp o piesa de a lui Geo Da Silva - Iubire de-o seara o are cineva? Sau stie cineva unde o pot gasi? Am gasit teasere ft multehappy.

Răspuns Câştigător
| dracdeingerash a răspuns:

Se poate sa te referi la melodia lui Dj Jungle feat. Dj MaGnUm - Iubire de-o seara, care se gaseste numai in varianta demmo pe internet

http://www.trilulilu.ro/DjMaGnUm/6f35fe1519f9b5

4 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

raised eyebrows din cate stiu eu geo da silva nu are melodii in romanastraight face

| und3c3ive explică:

Ei nu. are mai multe chiar.(Striga, Tu spune-mi chiar ma iubesti.) si altele. thinking

| und3c3ive explică:

Da da. aia cu dj jungle e. am auzit-o undv p toata. stiu ca p net nu exista. de aia am intrebat poate stie cineva altceva.happy

| kjbh13 a răspuns:

O piesa p-u tine mai buna maxim fadeev-fragile