| Deni7 a întrebat:

Caut melodie, dar nu gasesc.Toti cunoscatorii sa apeleze la mine! Versurile sunt cam asa:"you think i'll miss you, but no, no, no, no...". Era cantata de o fata. Dau fundahee hee

8 răspunsuri:
| kynleiii a răspuns:

Don't Miss You funda?

| kynleiii a răspuns:

Don't Miss You

| Mimii9832 a răspuns:

Rickie Lee-Don't Miss Youthinking

| Kkbubble a răspuns:

Cred ca cheryl cole...mai precis girls alloud.-sexy no no no. altceva nu gasesc in cultura mea muzicala.

| Deni7 explică:

Nu e asta sad

| missReckless a răspuns:

Christina Aguilera - Fighter?
Nu prea are legătură, dar e ceva cu no, no, no ăla.

| scamă a răspuns:

Amy Winehouse - Rehab?

| Roxyyyy_7926 a răspuns:

Sincer stiu o singura piesa de genul asta. dar e cantata de catalin josan-don`t wanna miss you.si asta e destul de frumoasa:-x