| Anonim21321 a întrebat:

Caut melodii cantate la vioara sau pian, cu sau fara voce, dar sa fie mai lente, pentru ca vreau sa le folosesc la diverse filmulete.Multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Sadiss a răspuns:

1) I-ati Youtube Downloader de pe net
2) cauta pe youtube (numele melodiei) piano sau violin cover
3) da-le jos cu ajutorul youtube downloader
4) le folosesti in filmulete

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Daca ai nevoie de melodie dunt cantareata am un viitor asiguat de cantareata stiu sa cant ap la orice in afara de orga pentru ca nu-mi place in rest la toate si intrerpretrarea mea audio adica din voce presupun ca este magnifica deci daca ai nevoie de mine ne vedem

| kai a răspuns:

Sunt pe net cauta cu : cantece de vioara solo.