| PrivesteCatreCer a întrebat:

Caut membrii pentru o trupa de rap. Care se baga?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Aaa nu, eu nu pot sa ma bag in asa ceva... big grin

| PrivesteCatreCer explică (pentru lpavel):

Trist rau, de unde esti?

| Deaad a răspuns:

Cati ani ai si de unde esti?

| PrivesteCatreCer explică (pentru Deaad):

Mai am putin si fac 17 ani, stau pe langa Bucuresti

| Nitroblast a răspuns:

E serios sau asa, ceva ad hoc? Care sunt principiile formatiei? Old school sau trap? Se cumpara beaturile sau se "iau" doar cu mentiune in descriere (asta inseamna ca nu exista albume, doar YT)? Surse de inspiratie din rapul american si/sau romanesc?

| PrivesteCatreCer explică (pentru Nitroblast):

Rap oldschool, ma gandeam, accept orice fel de idei, ceva serios desigur. Momentan am vorbit cu cativa producatori pentru free use, in timp o sa cumparam beat-uri sau poate facem chiar noi. Sursa de inspiratie de peste tot zic.