| Bogditza95tm2 a întrebat:

Caut o melodie cu un barbat in desert, pe o motocicleta, tip harley, melodia este in limba turca si e mai veche! Va rog sa ma ajutati! Multumesc! Dau funda celui care o gaseste.big grin

Răspuns Câştigător
| dlr a răspuns:

Nu e piesa aia de la sting? desert rose sau ceva de genul nu mai stiu exact thinking

| Bogditza95tm2 explică (pentru dlr):

Gata am gasit! Era Alex-Depresif Pollyana! Ms oricum, ai primit si fundatongue

2 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Poate cauti un videoclip al unei melodii in care un barbat e in desert pe o motocicletawinking