| Lilik a întrebat:

Caut o melodie de ceva timp, dar nu o gasesc. Nu stiu cine o canta, am incercat sa caut pe google folosindu-ma de cateva versuri pe care le-am retinut, dar degeaba. E o melodie house, nu e foarte ritmata, mai lenta asa, cantata de o tipa, iar versurile ce le mai tin minte sunt: I never knew this love that you're giving, I never knew this life we are living. O stiti?

5 răspunsuri:
| 11vladutz90 a răspuns:

Stephanie Mills - Never knew love like this before (cred)

| Lilik explică:

sad nu. e departe de genul lui stephanie mills laughing off mersi oricum

| micki_6523 a răspuns:

Poate

pedro cazanova ft andreea-selfish love

| Buciu_Tiberiu_1990 a răspuns:

Sultan tommy boy - b with you!