| anonim_4396 a întrebat:

Caut o melodie de foarte mult timp. Nu e foarte veche, dar e foarte frumoasa. Nu stiu nimic din versuri, nu imi amintesc, dar e cantata de un barbat si la refren e o vioara.Cine ma ajuta sa o gasesc are funda. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| TeoDoraElena98 a răspuns (pentru DdDiX):

E asemanatoare dar nu e asta. E gen coldplay, putin mai lenta...straight face

| DdDiX a răspuns (pentru TeoDoraElena98):

Ok... dar mai multe indicii nu imi poti da?

| TeoDoraElena98 a răspuns (pentru DdDiX):

Pai chiar nu mai stiu altceva. Doar ca era cantata de un barbat, o voce groasa, si la refren canta vioara si canta si el. Versuri nu imi amintesc pentru ca nu vorbea prea clar. Melodia e in engleza. E lenta e ceva gen coldplay sau nu stiu ceva mai lent. E foarte foarte frumoasa. O caut de cateva zile incontinuu si nimeni nu stie cum se numeste.sad

| ilydude a răspuns:

Nu e cumva Alexander Ribak - Europe skies? sau ceva de genul? happy

| TeoDoraElena98 a răspuns (pentru ilydude):

Nu! Aia era si mai sushappy