| alexutzxa a întrebat:

Caut o melodie de foarte mult timp, toata vara am auzit-o la terase, este o melodie de club canta un baiat in engleza si refrenu este cantat de o voce ca si de copil ceva de genu"aaa", refrenu parca ar fi oriental...

3 răspunsuri:
| pisicutza_5001 a răspuns:

Mai multe detalii? sti vreun vers?

| Fifi a răspuns:

Da. spune-ne mai multe detalii! poate ai retinut un vers sau cel putin cateva cuvinte

| alexutzxa explică:

Am aflathappy o canta play&win -gheisha se numeste melodia, multumesc oricum k ati incercat sa ma ajutati