| Sabwy a întrebat:

Caut o piesa. nu stiu cine o canta. si nici cum se numeste. stiu doar atat... ca incepe in stil indian .si cred ca o piesa noua, ca doar saptamana trecuta am auzit-o... Pls.

3 răspunsuri:
| Livianananana a răspuns:

Mossano se num zingarinho http://www.youtube.com/watch?v=3l_iFLifeYU asta e?

| loveyousomuch a răspuns:

S-ar putea sa fie noua piesa a trupei Black eyed peas-Don't punk my heart... e noua si are un inceput indian... sper ca te-am ajutat dac am dr imi dai plz fungita?puppy dog eyes.:*