| Sampon a întrebat:

Caut si eu o meldie rock, ce incepe cu o melodie de orchestra in genul Carmina Burana apoi incepe melodia rock. La refren zice ceva cu "Out of mt way". Va rog mult, daca stiti despe ce vorbsc sa ma ajutati. O caut de 2 zile si nu reusesc sa o gasesc! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Sampon explică (pentru Wøodenpints):

Nu. Asta este Carmina Burana, eu caut o melodie care are intr-o -ul asemanator cu aceasta melodie, dar apoi incepe melodia rock, de care am spus. Merci oricum.

| vlad89c a răspuns (pentru Sampon):

Scuze, credeam ca vrei sugestii de melodii.

| vlad89c a răspuns:

Iti recomand Skillet-Hero; Breaking Benjamin-Dance with the devil; Breaking Benjamin - Had Enought; Three Days Grace-Never too late; Three days grace - on my own; three days grace- get out alive. Mai sunt multe melodii care sunt foarte bune, si cred ca ar fi potrivite, dar te las sa le descoperi singurhappy Tine minte trupele: Three days grace; Skillet; Breaking Benjamin.

| Sampon explică (pentru vlad89c):

Multumesc, dar stiam deja de ele, si se intamapla ca Breaking Benjamin sa fie una din trupele mele favotrite. Nu aveam nevoie de sugestii si de recomandari in materie de muzica. Voiam un raspuns strict despre melodia pe care o caut.