| Ieedi a întrebat:

Caut si eu o melodie cantata de o femeie cu o voce putin mai groasa (oarecum tipa in melodie). Nu stiu nici cantareata, nici mai multe versuri decat : "Here I go..." (cred ca asta spune). Este destul de lenta, este house cred, este de dragoste si am auzit-o pe la radio si anul trecut in Constinesti pe plaja Kiss FM o canta o tipa impreuna cu un tip care canta la saxofon... Help me! Funda

2 răspunsuri:
| MariuSSer a răspuns:

2 Unlimited - Here I go

| Ieedi explică (pentru MariuSSer):

Nu, tipa nu are vocea graosa deloc... Nu este asta sad. Este mult mai lenta melodia pe care o caut