| Hellsing a întrebat:

Caut si eu un site de imbracaminte rock tongue Ma puteti ajuta d-au fundita happy big grin

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Www.bestial.ro

Ai de toate acolo,de la tricouri,caciuli, hanorace, lanturi pana la brelocuri cu trupe rock.Pace!

| LastChance a răspuns:

Bestial.ro

| LastChance a răspuns:

Pentagramă întoarsă laughing

| WhiteWolf7 a răspuns:

Nu gasesti ce vrei sau nu gasesti ce ela moda? Sa te intreb ceva, ce trupe iti plac, de ce trupe nu te-ai plictisi niciodata?/Zi-mi si iti zic eu siteul.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Pe gotica gasesti tot ce vrei, daca as avea destui bani mi-as lua tot ce imi place de acolo, doar ca ce-mi place si ce mi se potriveste mie nu e sub 5 milioane.

| stefania1997 a răspuns:

Uite aici niste siteurihttp://www.blackwidow.ro/....../index.php ca ti-am fost de ajutor. funda?

| Hellsing explică:

Pe toate le stiu si in nici unul nu gasesc ce vreau tongue

| Hellsing explică:

Vreau pentagrama intoarsa

| Hellsing explică:

Adica sti aia originala

| Hellsing explică:

Da cea originala este cea intoarsa