| SebastianG a întrebat:

Ce aplicatie trebuie sa descarc pe Android ca sa downloadez muzica de pe Youtube. Si cum copiez adresa de pe Youtube caci nu stiu si nici nu imi arata numai titlul videoclipului pe care il vizionez. Sunt incepator. Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai Samsung, încearcă convert2mp3.net

| Anonima6789777 a răspuns:

Eu procedez astfel... :
Daca imi place o melodie super tare ( si sunt pe telefon ) intru pe YT accesez melodia respectiva iar sus dreapta apar niste semne adauga playlist, partajare, proiectati pe alt dispozitiv, setari ( raportati, calitate, subtritari, ajutor si fedback) pe tine te intereseaza acela de partajare este o sageata curbata spre dreapta mica si alba apesi pe ea dupa care iti da mai multe optiuni messenger viber Facebook email nota etc etc. apesi pe copiaza linkul dupa care iesi de pe Youtube si cauti pe gogle Youtube converter intri si dau paste la link unde ti se cere. apoi download... Usor
Mai este o varianta intri pe Internet sau un browser unde iti arata sus bara linkului cauti melodia copy iar dupa paste in Youtube Converter, sper ca ai prins ideea.

| Ag_Deea_2002 a răspuns:

Poti instala snaptube il gasesti pe aptoide pe google