| anonim_4396 a întrebat:

Ce artisti stiti care canta muzica gen Miley Cyrus, Rihanna, Ne-eu etc! Cel care imi spune cei mai multi primeste

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Ashley Tisdale
Selena Gomez
Vanessa Hudgens
Tiffany Thorton
Demi Lovato
Taylor Swift
Ashlee Simpson
Jessica Simpson
Jessica Alba
Madonna
Shakira
Pink
Kelly Clarkson
Hilary Duff
Michael Jackson
Janet Jackson
Mariah Carey
Beyonce
Gwen Stefani
Britney Spears
Christina Aguilera
Avril Lavigne ( poate si rock )
Kylie Minouge
Celine Dion
Whitney Houston

eu cred ca ajung :d

29 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

@silvia.

Ne-Yo.

Akon, Beyonce, Colby O'Donis, Claude Kelly, Jay Sean.

| Silvia a răspuns:

Ne-eu?laughing Cine e asta?hee hee Cred ca vroiai sa zici Ne-eu.Sunt multi care canta pop si pop-rock...Demi Lovato, Jonas Brothers, Selena Gomez, Beyonce, Lady Gaga, Britney Spears, Taylor Swift, Katty Perry, Akon, Chris Brown etc.

| Silvia a răspuns:

Eu i-am scris numele corect, si cred ca si ea, dar TPU face fite azi...
Ne - Yo domne`, asa il cheama!laughing

| Katiee^^ a răspuns:

Chris Brown, Gwen Stefani, Taylor Swift, Vanessa Hudgens, Jonas Brothers, Kate Alexa, Kelly Clarkson, Hope 7, etc. happy

| Katiee^^ a răspuns:

Ar mai fi si No Secrets happy

| amaadina a răspuns:

Demi Lovato, Beyonce, Taylor Swift, Jonas Brothers, Akon, Kat deLuna, Lady GaGa, Lil Wayne, Kelly Clarkson, Nicole Scherzinger, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Selena Gomez...

| amaadina a răspuns:

Demi Lovato, Beyonce, Taylor Swift, Jonas Brothers, Akon, Kat deLuna, Lady GaGa, Lil Wayne, Kelly Clarkson, Nicole Scherzinger, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Christina Aguilera, Alicia Keys...

| laracroft a răspuns:

Vanessa hudgens, pixie lott, paradiso girls, girlicious, aly & as, emily osment, mini viva, lady gaga, corbin bleu, september, hayden panettiere, kesha.

| Magic a răspuns:

Akon, Beyonce, Colby O'Donis, Claude Kelly, Jay Sean, Chris Brown, Gwen Stefani, Taylor Swift, Vanessa Hudgens, Jonas Brothers, Kate Alexa, Kelly Clarkson, Selena Gomes, Demi Lovato, Christina Aguilera, Britney Spears, Kat de Luna, Katy Perry, Alicia Keys, Nicole Scherzinger

| raul_9253 a răspuns:

Demi Lovato
Emily Osmet
Jonas Brothers
Vanessa Hudgens
Lady Gaga
Britney Spears
Ciara
Kelly Clarckson
Madonna
Pussycat Dolls
Taylor Swift
Robert Pattison
Mandy Moore
Gwen Stefani
Christina Aguilera
Alicia Keys
Michel Musso
Mika
Lindsay Lohan
Jojo
Akon
Flo Rida
Selena Gomez
Ashley Tisdale
Kat de Luna
Justin Timberlake
Chris Brown
N'sync
Destiny's child
Brooke Hogan
No doubt

| NykOleta_4479 a răspuns:

Vanessa Hudgens, Hilary Duff, Taylor Swift, Lauren Conrad, Selena Gomez, Katy Perry, Nelly Furtado, Jojo, Jordin Sparks, Drew Seeley, Ciara, Paramore, Darin Zanyar... sper sa iti fie de folos

| ralucaralu a răspuns:

Selena Gomes,
Demi Lovato,
Cristina Aguilera,
Britney Spears,
Beyonce,
Kat de Luna,
Katy Perry,
Alicia Keys,
Nicole Scherzinger

Nu stiu daca am inteles bine intrebarea si daca asta era raspunsul care ii vroiai. Iti urez mult succes!

| Allegria a răspuns:

In primul rand rihanna canta mai multa muzica de tip urban, iar miley pop.
iti dau niste nume de cantarete(fetE) de muzica urban/pop :
Kylie Minogue, Shakira, Beyonce, Britney Spears, Nelly Furtado, Kelly Clarkson, Madonna, Cristina Aguilera, Taylor Swift, Gween Stefani, Pink, Leona Lewis, Fergie, Mariah Carey, LADY GAGA si multe altele.
Baieti:
MICHAEL JACKSON love struck
Justin Timberlake
Enrique Iglesias
Dan Balan
Marius Nedelcu
Juanes
Chris Brown
Lil Waine
si multi alti
hei! astept funditabatting eyelashes

| redsummer a răspuns:

Selena gomez, ashley tisdale, demi lovato, jonas brothers, beyonce, amy mcdonalds, vanessa...

| tami a răspuns:

Rihanna clar nu are acelasi gen de muzica cu mileywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selena gomez, ashley tisdale, meaghan jettem, demi lovato...si o sa mai apara specimene de genu', stai linistita!

by YuMi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Sivia, nu asta este numele lui real este numele lui de scena!''Ne-Yo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jonas brothers, demi lovato, chris brown, rihanna, JLS, jay sean, ashley tisdale, britney spears, beyonce, sean paul:X, bloggers, anda adam, andreea balan, keo, puya, ne-eu, Miley cyrus, etc etc etc etc, IMI dai fundita?big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selena gomez, demi lovato, michael jackson joseph, vanessa hudgen s, madona, alexrolling on the floor, puyalaughing
evrin lavin:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovato, Celine dion, Lady gaga, Dana international, Jojo, Beyonce etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovato, Celine dion, Lady gaga,Dana international, Jojo,Beyonce etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Britney nu canta ca mylie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pussycat dolls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce muzica canta lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lady gaga justin biber madona vanessa hudgens kesha joe jonas kevin jonas nick jonas selena gomez anahi ashley tisdale demi lovato pink zack efron katy perry taylor swift

Răspuns utilizator avertizat
| vi0uo a răspuns:

Nicole Scherzinger, Anda Adam,
Amy Winehouse, Akon, Chris Brown, Alex, Jay Sean, Kat Deluna, Anahi, Smiley, Beyonce, Britney Spears, Justin Timberlake, Shakira,
Enrique Iglesias, Andreea Balan, Kylie Minogue, Adela Popescu, Lavinia Parva, Andra

| vi0uo a răspuns:

Nicole Scherzinger, Anda Adam,
Amy Winehouse, Akon, Chris Brown, Alex, Jay Sean, Kat Deluna, Anahi, Smiley, Beyonce, Britney Spears, Justin Timberlake, Shakira,
Enrique Iglesias, Andreea Balan, Kylie Minogue, Adela Popescu, Lavinia Parva, Andra, Ashley Tisdale, Demi :X Lovato, Selena Gomez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Katy Perry, Jonas Brothers:X, Kelly Clarkson, Vanessa Hudgens, Gwen Stefani, Alicia Keys

| sonic_2751 a răspuns:

Jonas Brothers
Emily Osmet
Tiffany Thorton
Demi Lovato
Selena Gomez
Ashley Tisdale
Vanessa Hudgens
Robert Pattison
Mandy Moore
Lindsay Lohan
Paris Hilton
Chris Brown
Ne-eu
Denii Minogue
Kelly Clarckson
Ciara
Justin Timberlake
Robbie Wiliams
Britney Spears
Christina Aguilera
Gwen Stefani
Kylie Minogue
Madonna
Chris Brown
Katy Perry
Jesse Mccartney
Lady Gaga
Aaliyah
Nelly Furtado
Kesha
Cheryl Cole
Every Morning
Tlc
Beyonce
Destiny's child
N'sync
Michel Musso

Da fundita!