| RyGoLeTa a întrebat:

Ce cantareata/cantaret, trupa, formatie va place?{adica sunteti fani}Fundakiss

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Imi place Smiley, Alex Velea, Connect-R

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mă pot considera fan Breaking Benjamin, Disturbed, Metallica și Three Days Grace. (făcui salată din ei, dar îmi plac)

Acum, trupe care îmi plac.
Deci - Breaking Benjamin, Three Days Grace, Disturbed, Metallica, Scorpions, Bon Jovi, Megadeth (mai nou), Limp Bizkit, Nightwish, AC/DC, Nirvana, Black Sabbath, Ozzy Osbourne, BFMV, 10 Years, Guns N Roses, Slipknot, Nickelback, Sonata Arctica și multe altele.

Baftă

| AnaisC a răspuns:

Trupe:
Tot ce tine de rock'ul classic* de la Led Zeppelin pana la Vixen si de la Vixen pana la Motorhead*.
Hai sa iti fac un top 5:))
5.Led Zeppelin
4.Metallica
3.AC/Dc
2.Guns N'Roses
1.Bon Jovi

Cantaret:Jon Bon Jovi
Cantareata:Joan jett

Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Byaa99 a răspuns:

Tot ce inseamna rock, heavy metal.
-escape the fate
-falling in reverse
-slipknot
-tokio hotel
-versaemerge
-nirvana
-nickalback
-bullet for my valentine
-three days grace
-finger eleven
-black veil brides
-eyes set to kill
-canibal corpse (mai putin)
-rammstine
-marilyn manson
-linkin parca
-nightwish
-skillet
-the pretty reckless
-paramore
-green day
-evanescence

| deea_3643 a răspuns:

Pai drake,nicki minj, lil wayne, keri hilson etc sunt mai multi care imi plactongue