| codrina_8326 a întrebat:

Ce credeti despre inna, da fiti sinceri

31 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

„Cre-d" că e o idioată semianalfabetă la fel ca fanii ei.

| cristianorudi7 a răspuns:

Buna fata...

| madia a răspuns:

E boring si scary, cineva s-o ajute. happy

| shadovv a răspuns:

Nu mi place deloc.

| OHmyGosh a răspuns:

Canta oribil, e urata cu spume si e o curva.sa mai zic?

| Armyanka a răspuns:

Ca e o c***a care nici playback nu știe sa facă și se behăie ca o tâmpita, mai pozează și goala(am văzut o poza cu ea când își punea mana pe sâni și erau mulți bărbați acolo)Parerea mea despre ea! Toti cei care cred ca Inna este o... le-am dat folositor

| darrio2007 a răspuns:

E draguta.Canta frumos.

| Simona a răspuns:

Mie imi place de ea, are o voce superba...
Nu sunt o fana "infocata" dar nici nu o injur ca la usa cortului cand aud de ea laughing

| CybeRAthlete a răspuns:

Foarte mediatizata. nu pe cat merita.
bafta

| Kiko a răspuns:

Canta numa muzicaa dance si nu imi place. E superficiala, ca toate cantaretele dance. Si isi modifica vocea 70% in studio. Nu stiu asta de pe net. Nu am voie sa zic de unde. Scz dar nu vreau sa pierd pe cineva...

| denismaria92 a răspuns:

Tarfa proasta si afona

| MariaO a răspuns:

Buna!
Mie sincer mi se pare necultivata, singura ei calitate fiind felul in care arata, cu toate ca exista o multime de cantarete mai putin cunoscute, care nu arata asa bine. Dar, daca asta se cere, asta se da happy
Nu imi plac nici melodiile ei, dar asta s-ar putea sa fie din cauza ca ascult alt stil.

| cryssa a răspuns:

Chiar nu vrei sa fiu sinceraoh go onlaughing
eu respect site-ul acesta si nu vreau sa folosesc atributele care i se potrivesc
mdea. e o tarfabig grin
si e si afoana pe deasupraoh go on

| medyth a răspuns:

Forte draguta si talentata pupici pentru innna

| Bloodlines a răspuns:

Mda. Canta ea frumoswinking, dar majoritatea cantecelor ei nu sunt compuse de eawinking. Mi se pare o increzuta, o analfabeta.
Parerea mea!

| Andr3yCzz a răspuns:

Are unele melodii care-s foarte tari dar si unele mai putin "tari"...
Ea, persoana fizica este ...Cool laughing

| Solothar a răspuns:

Praf

| EllenaStefania a răspuns:

Eu una o apreciez foarte mult ...intr-un timp chiar o idolatrizamwinkingpai
1)Arata super ok...si din cate stiu nu a folosit ca si celelalte vedete silicone pana si in. deget mai au sa isi bage laughing
2)Bravo ei ...in showbiz nu sia facut singura reclamewinking vai doamne ce tare sunt
3) Vorbeste engleza fluentwinking nu toate vedetele stiu sa faca asta
si 4) A pornit de jos. fara sa o ridice nimeni pe cont propriuwinking din cate am inteles nu avea o situatie financiara foarte buna. dar uiteo a ajuns unde este...
Deci bravo Inna jos palaria...

| simpleBoy a răspuns:

Extra sweet happy

| 3ntzz a răspuns:

Sincer?
Pai dupa mine e foarte tare fata!
Canta soooooooooper si imi place ca de multe ori se imbraca in "costumul Evei "

| andreikol a răspuns:

Este o tarfa, asta e parerea mea.
Inainte era o uratanie, iar acum peste noapte a devenit vedeta.

E o urata, tiganca!

| Girll12 a răspuns:

Pai:d o apreciez fff mult:X chiar e o buna cantareatawinking:X ma bucur ca o ajuns departe:X are o voce ff bunehappy:* imi place mult de ea:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este o romanca talentata care a reusit sa ne faca recunoscuti in mai multe tari prin talentul ei de solista vocala love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna este o cantareata frumoasa care nu selasa niciodata calcata in picioare, care canta cu talent. e model!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de proverbul ala "prost sa fii, noroc sa ai"? Cam asta s-ar putea spune despre eawinking

| FreeAndWild a răspuns:

Sincer, cred ca a avut norocul caruia nu i-a dat cu piciorul dar nu are foce absolut deloc. Daca te gandest bine orcine ar putea avea aceasta sansa.
P. S.:Se spune ca ar castiga 27 de dolari/minut.

| parkour a răspuns:

Canta foarte bine si in plus e si buna

| CutuMic a răspuns:

E desteapta...ne-a dus numele tarii departe, poate nu are chiar cea mai buna voce (pentu mine Andra e nr 1) dar mie una imi place... fundita?

| GumitzaHubbaBubba a răspuns:

Frumizsika, voce buna,,,,, putin atrasa de sine laughing

| steff_9862 a răspuns:

Daca asculti atent melodiile lui inna toate sunt aproximativ pe acelasi ritm... m-am saturat de ea. Una sau doua melodii nu strica sa le mai asculti din cand in cand...