| angelina_8707 a întrebat:

Ce credeti despre Jonas Brothers, dar de Justin Bieber?

25 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Faggots. xD
I hope they`ll burn in hell for killing good music straight face

| Smileee a răspuns:

Jonas Brothers nu prea imi place. In schimb pe Justin Bieber il ador love struck

| Aspargilius a răspuns:

Jonas rulez.Bieber sucks!laughing

| justme_2041 a răspuns:

De la jonas.Imi place dor de Nick...In rest Justin bieber!love struck

| justme_2041 a răspuns:

Justin bieber.De la jonas doar nick e frumoslove struck

| Zady a răspuns:

Sincer de jonas nu imi place ca de justin bieber nici atat

| anonima_4990 a răspuns:

Jonas nu'mi place
detesk urask justin bieber e un afemeiat

| ፚᏬፚᏬ a răspuns:

Imi palce si de Justin si de Jonas si nu fac nici o diferentabig grin

| Pitica :X a răspuns:

Mie una imi plac mult happy si Jonas si JB love struck

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Paithinking
de la jonas...hai sa recunoastem ca napolitana de joe si cu fratesu' kevin nu ar fi fost ceea ce sunt daca nu era nea' nicku' sa'i lanseze si pe ei.pentru ca ei asa s'au lansat, pe nick l'o descoperit unu intr'o frizerie pe la 6 ani, si'o facut nenea cariera si le'o lansat si pe alelalte 2 palugi.

cat despre nea' bebe... el s-a lansat pe youtube...bravo lui, felicitari.nu l-a lansat fratisu, sorsa, bunicsa sau mai stiu eu cine. ce'mi displace la el e freza aia de farfurie zburatoare.in rest e ok

daca ar fi sa i compar, atunci cred ca alea 3 palugi de la jonas mi'ar placea mai mult(in special paluga cretzaaa:Xlove struck:X-adica nea' nick'ulaughing) )

oricum, toti 4 is talentati, bravo lor!

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai...jonas Brothers sunt simpatici...nu pot zice ca nu imi plac dar nu il itrec pe justin bieber. Daca ma gandesc mai bine jonas imi place cam 79%( imi pl de nick si de Joe ca pe Kevin il urasc) si Justin imi place 1000%
Eu consider ca Jonas sunt talentati di draguti (mai putin Kevin:-&)
Justin bieber este foarte frumos si talentat. Este educat i stie sa se comporte frumos si imi place de el pentru ca are o voce de ingeras;-)

A si Mihaela sa stii ca justin nu e chiar asa de pampalau. el scoate melodii foarte des si videoclipuri la fel. Si daca nu stiai el a jucat in 4 filme si 1 sau 2 seriale ...nu ca jonas sa joace intr-un amarat de serial pe dinsey asta nu inseamna ca nu sunt buni dar JB IT"S THE BEST:-P

| Andre a răspuns:

Cred adica as vrea ca Justin Bieber sa ii intreaca pe prostii de Jonas Brothers

| andrutza_5118 a răspuns:

Jonas Brothers sunt draguti! Dar tot pe JB il aleg il adooooorrr.

| Mihaela_1062 a răspuns:

Cei de la Jonas sunt faini, canta faini, mai joaCa si in Jonas pe Disney Channel...pe cand Justin Bieber ce face? Scoate si el cate o melodie faina o data la un an?
Cei de la jonas is mult mai tari decat justin bieber!smug

| acdcfan a răspuns:

Justin Bierber are voce de fata iar la Jonas Brothers nu-mi place faptul ca asociaza muzica lor cu cea rock.

| Roxii a răspuns:

De jonas nu-mi place deloc pe cand justin il ador:X:X:X:X:X:X:X:Xlove struck

| BAIATUL110 a răspuns:

Mie imi place mai mult JB... e simpatic happy
mi se pare ca e un tip cu lipici big grin

si despre Jonas... ce pot sa zic thinking imi plac dar nu ma dau in vant dupa ei happy

| may a răspuns:

Eu il ador pe JB imi plac toate mel lui mai ales love melove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult muzica celor de la Jonas Brothers si a lui JB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste naspeti! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il ador pe justin bieber:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, Jonas sunt si ei cintareti buni dar mie Nik numi imi place,,,, da JUSTIN BIEBER e pe pimul loc =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca jonas sunt cei mai handicapati cat despre jastin bieber el este cel nmai tare si cel mai cooooooooooooool

| Alice_2134 a răspuns:

1.Joe era dragut ...in rest sunt urati si pe Justin Bieber nu-l suport,,, nu stiu ce vad fetele la el si sunt si eu fata

| sfasfsaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tot Jonas Brothers sunt cei mai tari si cei mai frumosi, sunt o mare fana dea lor, ba chiar sunt si intr-un fanclubwinking, il urask pe justin piper :-&:4 cuv:I HATE JUSTIN BARBIRITU!