| RockForever99 a întrebat:

Ce credeti despre Justin Bieber? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| sweettyyyy a răspuns:

Mie imi place e un baiat dragOtz.love struck
O voce incintatoare, o freza cOol, stilul lui de a se imbraca pur si simplu este unic, si sOper`!love strucklove strucklove struck

14 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Daca o sa-ti placa raspunsul meu e bine, daca nu o sa-ti placa e tot bine.
Mie nu imi place Justin Bieber.
Sunt multe vedete care au aparut asa ca el de nu stiu unde, dar Justin Bieber e penibil.
E a doua Hannah Montana numai varianta masculina.
Toate fetitele de 3-12 ani tipa si lesina la concertele lui.
In ziua de azi nu se mai asculta muzica adevarata.
Toata lumea e cu Biberon, Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato etc etc.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar

sa-ti dau niste motive: ;)

-are fite;
-face de ras rasa masculina ;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi ;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...:|

de exemplu eu am 13 ani...dar nu il suport...:|

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti ?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie,love me,baby,overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea :)))

cand am vazut videoul asta am inceput sa bufnesc in ras.dar mi s-a facut mila de acea fata...:(
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

dar fiecare cu gusturile sale...:)

bye! :-h

Stefan
| Stefan a răspuns:

Justin Bieber este un tanar teribil al muzicii, la 16 ani se afla in fruntea topurilor muzicale si poate sa aiba un viitor stralucit in lumea muzicii.

| Bastet a răspuns:

Bai...deci Justin Bieber are clona...sau clona are Justin Bieberhttp://1.bp.blogspot.com/....../gfdf.jpeg

| Bastet a răspuns:

@aℓєzaмвєѕтєƒaяaтιηє

stai linistita! fata aia a mai pus si part 2 in care o bufneste rasul...

| ΔH a răspuns:

"Cel mai bun raspuns" este de fapt ala care-ti convine tie, nu?

| monykue a răspuns:

Mda justin sucker=cea mai mare prostie a muzicii pop zau asa cum dracu puteti unii sa-l venerati pentru felul cum arata ca dk i-ati da o peruca si l-ati da ca rimel si gloss ati zice ca e fata si dk ceea ce face el se poate numi muzica si dk voua va si place inseamna ca ati ajuns raw de tot. asta e parerea mea

| petruta a răspuns:

Mai andranda mie imi place de el canta frumos are niste melodii asa de adorabile si imi place si de comportamnetul lui

| JeSuisElle a răspuns:

Mie imi place de el si saracu toata lumea il injura(ca este gay sau ca e fals)dar nu este adevarat este un baiat de 16 ani foarte talentat care canta la pian, tobe si chitara si daca cineva il ingura o face din invidie.

| danyelle_5059 a răspuns:

Pai depinde de fiecare cum il accepta pe justin deci eu cred ca are talent dar are si niste ''fite specifice'' statutului lui de vedeta care suceste mintzile fanelor big grin acum fiecare parere este impartzitabig grin

| FeRnAnDo2 a răspuns:

E preferatul meu il iubesc las lua din cer wwwww.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi! I love you justin beaver insurance is my favorite star wants to come to my birthday but could nu stiu if interested parent and found that justin beaver is at 2 km from me

| alexutza_8740 a răspuns:

Mie imi place mult de el canta bine, imi place cum se imbraca, parul lui etc.Am un mesaj pentru cei care il urasc:dragii mei nu va mai bagati nasul unde nu va fierbe oala. Ciao.

| blogjustinbieber a răspuns:

Cel mai complet blog de stiri despre justin bieber update zilnic http://justinbieberblog.wblog.ro/