| tim a întrebat:

Ce credeti despre MIchael Jackson?

Răspuns Câştigător
| silver19 a răspuns:

Malvynutza2 la tine conteaza frumusetea la un artist? conteaza vocea, mesajul care il trimite, nu cat de wow arata, si este adevarat ca e prea mediatizat in ultimul timp de presa fiindca sunt lesinati dupa bani si rating, cand traia toti dadeau in el cu vorbe "e pedofil" si acum il ling zi si noapte...si televiziunile dar si multi fani aparuti din senin.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-a placut mereu. Un om adevarat.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ma intristez cand aud de el deoarece eu nu i-am ascultat si apreciat muzica cand traia iar acum cand a murit i-am descoperit marele talent si maiestria lui. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

| Larette a răspuns:

A true performer.

| Razvan a răspuns:

Ca a cazut victima propriului destin

| Malvina24 a răspuns:

Nu imi place deloc! nu am nimic cu el dar prea mult mediatizat sunt si alti cantareti de muzica pop foarte buni ce atata zarva off off michael jackson m-as omori pentru el! era batran si arata nasol! zisc eu sper ca nu am suparat pe nimeni dar recunoasteti fratilor nu arata bine!

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Canta si dansa exceptional love struck Ador melodiile lui. Pur si simplu un geniu love struck Mi-a placut si imi place love struck

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Canta si dansa exceptional. Ador melodiile lui love struck

Pur si simplu un geniu love struck Mi-a placut si imi place happy

nony
| nony a răspuns:

Un tip labil psihic. O voce fenomenala.Moarte tipica celor faimosi.Regele POP ( forever ). Unic. ...Genial.

| silver19 a răspuns:

Un fenomen! care a fost bataia de joc a presei mai tot timpul, acum toti dau la tv muzica lui, cand traia ciuciu! pai asa se apreciaza un mare artist?

Răspuns utilizator avertizat
| tim explică:

Grozave raspunsuri.Deci totusi un geniu ramane recunoscut pana la urma, chiar daca asta se intampla prea tarziu.Silver 19 cam ai dreptate, unele fete se uita sa arate WOW! cat despre voce si talent, eee sa arate bine. Poate ca parea un pic dus cu pluta, dar nu era asa, desi cum ziceam, parea. Dupa o viata ca a lui, nu stiu cati am reusi sa parem normali.Si nu stiu cati ar indrazni sa se joace, sa topaie si sa se puna pe spate pe scena sa dea din picioare, vezi doamne, noi santem prea,, gentlemeni" si,, domnite", santem prea mandri ca sa facem lucruri simple.

| tim explică:

Inca ceva:Credeti ca a murit?

| AndreeaDeea56 a răspuns:

A fost un om special.sad
Pacat ca a murit.

| LilysdaS a răspuns:

Un om... bun

| rucsybelle a răspuns:

Sicer eu ascultam de mai mult timp melodiile lui :X:X un adevarat artist love struckwinking nimeni nu il poate intrece. Pacat de el sad :X... ceea ce ma deranjeaza cel mai tare este faptul ca lumea ii descopera adevaratul talend dupa ce moarewinking si cand traia toti zvoneau tot felul de miciuni... trist foarte tristsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult cum canta; am vreo 6 melodii de-ale lui care le adorlove struck.De asemenea, dansa extraordinar si avea un stil original, inconfundabil.Pe scurt:regele incontestabil al muzicii pop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost idolul meu cand eram micahappyimi placea tot la elhappyAcum nu mai esadtrist!