| GreenBubbleLove a întrebat:

Ce credeti despre Milan Stankovic?

Răspuns Câştigător
| diana a răspuns:

Este foarte dragut.Si canta foarte bine. Mie imi place.
Si a avut o melodie ritmata.Cum am mai spus mie mi-a placut foarte mult.kiss

25 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

cel mai si cel mai dragutlove struck

| Daniela_3373 a răspuns:

Il iubesc love struckday dreaming

| hapyyy a răspuns:

Il ador e pur si simplu superb in toate sensurile cuvantului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan de cand l-am vazut la Eurovizion. A starnit multe controverse din cauza stilului, dar cui ii pasa, este un simpatic. Este destul de popular in Serbia iar ce canta el se numeste turbo-folk happy. Oare ne-am molipsit de Milanmania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte dragut. Dupa parerea mea nu merita locul pe care l-a luat sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fana a lui de cand l-am vazut la eurovision
imi mplace foarte mult
si stilul care il canta de muzica
si mai ales parul adica bretonul
ii super
il ador foarte mult :X:X:X:X:X:X:X il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una sunt super obsedata de el laughing de cand l-am vazut la eurovision ma uit in fiecare zi la poze cu el si la videoclipuri big grin pe toti prietenii mei i-am innebunit spunandu-le cat de mult il iubesc! cred ca e cel mai frumos baiat pe care l-am vazut vreodata! imi place la nebunie! VOLIM TE MILAN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o voce foarte buna iar piesa pe care a cantat-o la Eurovision a fost super. Din pacate nu multi apreciaza stilul. Cred ca daca iti place de la inceput ai toate sansele sa devii fan inrait.asa cum sunt si eu. Stilul este foarte original, iesit din tiparul cu care ne-am obisnuit dar are charisma si voce. Sper sa vina in Romania intr-un concert cu Goran Brecovic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot face rost de albumul lui Milan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este.un.baiat.foarte.superrrrrr.si.frumos.pakat.ca.e.din.serbia.si.ca.nu.e.din.romania.I.lOvE.YoU.mIlAn.StAnKoViC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ја сам из Србија, тако да сам веома срећан. стварно је за најбољи певач овде. и да. то је сладак!:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta si in engleza indatalaughing pai. el vorbeste engleza[nu destul de bine ce-i drept] dar poate pe viitor se va gandi sa-ti indeplineasca visullaughing da. e un scump. un ff bun cantaret eu invat sarba de 2 luni si nu reusesc sa zic decat cateva propozitiihee hee cum sunt acelea scrise in sarba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cell mai frumoss baiat de pe lumee`...winking
Pur si simpluu` il adorrhappy
Dependenta, obsedata :X:X:X
Noroc ca ma descurc cu sarba pentru ca sunt jumm sarboaica.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred despre Milan ca este un scump si un frumos si cred ca am boala.laughingdoua din prietenele mele spun ca seamana cu un gay dar nu este adevarat! eu il iubesc foarte mult si este un frumos si dupa cum vorbeste cu mine pot sa zic ca e un tip foarte de treaba si foarte apreciat in serbia.cine vreau id lui? eu il am cine il vrea neaparat?laughinghappye un tip super ok cum am mai spus:Xhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai frumos cintaret si foarte talentat fain de mine ca mis srboaica IE NAI LEP PEVAC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador...este cel mai tare si are o voce incomparabila.Este perfect din toate punctele de vedere:X:X:X VOLIM TE MILAN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai dragut tip.stiti ca verisorul meu? sunt din serbia si am venit in romania.numarul lui de telefon e 0768935231. el e tare dulce.cand vorbim la tel. vb ca in serbia. el im zice matyui, adica papusica. e tare dulce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot eu sunt vara lui milan.chiar acum 5 min am vb cu el. mi-a zis asa imi iubesc toti fanii si pe cei din romania.in vra asta vin acolo.la tulcea unde stai tu! nu e tare? vine in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama milena. numele mi la dat nana mea ea s-a nascut in Italia si credeam ca e nume italian si cand colo e nume sarbesc.si despre milan am fost in serbia e super am fost la3 concerte si unul a fost la belgrad si doua la obrenovac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este cel mai tare de pe lume

| maria_8727 a răspuns:

Imi place foarte mult, e cel mai frumos baiat pe care l-am vazut pacat ca nu canta si in engleza...are o voce extraordinarabig grin

| Daniela_3337 a răspuns:

E un scump.Il ador.Imi place totul la el love struck

| mayAwweRko a răspuns:

Ii cel mai tare kntaretz:X:X:X ce fain ca mis sarboaica:X:X:X\m/

| lovemilan a răspuns:

Viata mea:*:*:* il plac mult de tot si am fost si impreuna ca el ptc. tata e din serbia si am fost in vakanta la el si l-am cunoscut pe milan... dulcik de baiat