| diduliciii a întrebat:

Ce credeti voi despre Michael Jackson? >:.

Răspuns Câştigător
| gabos98 a răspuns:

Multe

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Cred că este mort. sad
Serios acum, avea melodii frumoase. happy

pa, pa.

| GaBBiii a răspuns:

Il ador pe Michael:X
Si imi pare nespus de rau ca a murit!sadSunt sigura ca toti oameni care erau fanii lui si chiar si cei care nu erau fani. le-au parut extrem de rau ca a muritcryingA fost un om sanatos de fel. Tinand cont ca cu 48 de ore inainte de a muri a tinut ultima sa repetitie, cantand si dansand din toata inima! El tot exista, cel putin pentru mine si pentru ceilalti, exista in inima noastra! In continuare va avea grija de copii lui si ii va iubi chiar daca este acolo unde se afla...
We love Michaelcrying!

| Диана a răspuns:

Mdehh... He's dead, I guess.

Răspuns utilizator avertizat
| SummerSmile97 a răspuns:

Cel mai bun cântăreţi de pop din câţi au existat pana acum...Ador melodiile lui sincer îmi pare foarte rău că a murit.
El ar trebui să fie un exemplu pentru noi deoarece a ajutat multi copii săraci.Viaţa a fost prea cruda cu el din cauza boli pe care o avea.

We love you forever, Michael Joseph Jackson!

| Halloween a răspuns:

Buna , intra pe site-ul meu www.jackohi5.tk

| MeeeMeee a răspuns:

Oooo ador Michael Jackson. E foarte original in ceea ce canta... crying pacat ca a murit. Michael Jackson a fost un idol pentru mine. Muzica pe care o canta aducea bucuria in sufletele oameniilor. Ooopsss am deviat de la subiecthee hee. Ma rog dar in fine ador MJ si oarecare melodie de-a lui e foarte incantatoare, facandu-ma sa uit de probleme. Oricum melodia e foarte frumoasa ca si Black or White sau Thriller sau altele. NU TE VOI UITA MJ!

| unknown_3461 a răspuns:

El este regele pop-ului.Give in to me este una din melodiile rock preferate(in cazul meu)...
PS:sun rocker;
PS2:in Give in to me Slash face toti banii...

| alessia a răspuns:

Mi-e sincer nu-mi place nikio melodia de a lui.doar cum danseaza(in unele videoclipuri). nu-mi pare bine ca a murit dar nici rau pentru ca nu are de ce.pa-pa te-am :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MJ avea Melodie Frumos Decat Prost De Shinee, Boa, Lady Gaga, Si Jonas Brothers Bad, si ALTE lor lui MJ NU IMI PLAC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu GaBBrieLABiBuuu

| GirlAlexia a răspuns:

De fiecare data cand ma gandesc la el imi vine sa PLANG

| didule a răspuns:

Îmi place la nebunie Michael. puppy dog eyes. Toate melodiile lui sunt absolut geniale :-:d

| xoxozuzu a răspuns:

Nu pot exprima in cuvinte importanta acestui om
si nici nu il poate descrie cineva vreodata pentru ca nimeni in afara de maimutica sa nu il cunostea indeajuns de mult incat sa il poata descrie cu adevarat deoarece el nu avea incredere in oameni spunea ca toti din jurul lui ii vor doar banii:*:*:*:*