| Robert_9414 a întrebat:

Ce fel as putea sa o conving pe mama sa ma lase la concertul de pe 14 Decembrie(cu Anahi). Stam departe de Bucuresti! sad Nu vrea sa ma lase! Am strans bani dar nu vrea pentru. ca nu am cu cine sa ma duc pana la Bucuresti (un partener de drum). Ce parere aveti? Cum as putea sa o conving? Cel mai inteligent raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aratai ca esti responsabil si ca te descurci.Nu spun sa duci gunoiul sau sa speli vase sau sa dai cu matura sau cu mopul dar sa iei fiecare sansa sa o folosesti si daca nu mai ai idei sa improvizezi la mine merge. Sper ca ti-am fost de ajutor. dai funda?

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Este destul de greu sa te lase sa mergi singur. Unul din dezavantajele de a fi mic...

Te iubeste, isi face griji pentru tine, d-asta nu te lasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste pe cineva cu care sa mergi si cineva care sa te astepte in bucuresti.eu sunt de aici si merg la concert.for_my_real_friends daca ai nevoie de ajutor.

| universe a răspuns:

App concertul este pe 17 decembriewinking
merg si eu:X
poate ne intalnim acolo daca te lasa...
a si cat despre sfat anonim are dreptatewinking

| Robert_9414 explică:

@Raspuns Anonim. nu iti pot da funda pentru. ca esti anonim thinking