| SweetAngel_2929 a întrebat:

Ce fel de muzica ascultati? Sa facem schimb de pareri big grin

Răspuns Câştigător
| VictorSilviu a răspuns:

Rock, pop, detoate in afara de manele si muzica populara, daca vrei sa facem schimb de pareri baga id-ul meu in lista: svroxa@yahoo.com. Mai vorbimwinking

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Rock \m//, hip.hop, rapp sh cateva manele happy

| usy313 a răspuns:

Hip-hop, rap si pop.

| dragos12 a răspuns:

Cam de toate in afara de manele, populara, dance, house

| DoRu a răspuns:

Pai eu ascult mai mereu Justin bieber : babby ft. ludacris; eenie meenie ft. sean Kingston etc gasesti u muzica cu el faina

| felinadenoapte18 a răspuns:

Hip hop
manele

| Ralusss a răspuns:

Toate in afara de manele si muzica populara.love struck.Id meu este delicioss_style love struck.

| SweetAngel_2929 explică:

Manele?! straight face