| scor a întrebat:

Ce fel de muzica preferati

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Rock, pop si rapbig grin u?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Rock.

| AvalohAlyn a răspuns:

Prefer muzica pop a lui Michael Jackson dar si a celorlalti artisti.Mai prefer muzica relaxanta, simfoniile marilor artisti, muzica house dar si muzica usoara romaneasca.In general ascult orice melodie care e de calitate dar manelele sunt excluse.

| cornel a răspuns:

Househappy

| daiana a răspuns:

Rock, punk, metal, hardcore, pop, cruck-pop, dnb, dubstep, rap, hip-hop, ska, reggae... ^^
dar tu? :]

| darkstar a răspuns:

House, techno, pop, dance

mira
| mira a răspuns:

Muzica simfonica.

| darkhell217 a răspuns:

Heavy metal

| dot a răspuns:

Metal: doom, dark, black, ghotic, thrash
raggae
chill out
soul

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Rock alternativ, soft rock, pop-rock, heavy metal, grunge, punk, pop.

Si totusi, nu crezi ca lipseste ceva din asa-zisa ta intrebare?