| YumeHime0 a întrebat:

Ce fel de rock canta trupa The GazettE?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Consultă wikipedia:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Gazette_(band)
Genres Heavy metal, alternative rock, hard rock, pop rock, alternative metal, experimental metal, nu metal, metalcore.
După mine nu se încadrează în nici un gen, eventual poate în Jrock.

8 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

După nume,şi ce am căutat eu pe google, ca nu mai auzisem de ei, par nişte asiatici penibili.

| YumeHime0 explică (pentru Woodenpints91):

Asta pentru ca nu esti obisnuit cu muzica japoneza. Trupele J-rock sunt diferite, dar in niciun caz penibile.
Asa, de curiozitate, de ce ti se par penibili?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru YumeHime0):

Arată ca nişte emolăi homosexuali, iar muzica lor sună oribil. Desigur, este dreptul lor să fie penibili...

| Cartoş a răspuns:

Pentru Woodenpints91, auzi, fiecare cu părerile lui. Ţine-ţi părerea pentru tine. Asta e doar părerea ta. Din fericire, The Gazette au milioane de fani, iar eu sunt unul dintre ei. Pentru Ankh4U: j-rock (japanese rock)

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Cartoş):

M-a întrebat de ce i se par penibili. I-am spus de ce sunt penibili. De ce să-mi ţin părerile pentru mine?

| Cartoş a răspuns (pentru Woodenpints91):

Dar tu cum eşti? Nu eşti emo? Cam asta înţeleg din poza ta de profil, de pe twitter.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Cartoş):

What the ***.
Nici nu mă mai obosesc să-ţi explic. Baftă.

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Numai emo nu te mai făceau ăștia, mă laughing