| anonim_4396 a întrebat:

Ce formatii ascultati? =]

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AC/DC, Arch Enemy,Alice Cooper,Black Sabbath, Belphegor, Cradle Of Filth,Children Of Bodom,Deep Purple,Dimmu Borgir, Eluveitie,Eths,Gorgorth,
Guns'n'roses,Hammerfall,Iron Maiden, Judas Priest,Kiss, Korpiklaani, Led Zeppelin, Metallica, Megadeth,Manowar, Motorhead,Meshuggah,Nirvana, Otep, Ozzy Osbourne, Pantera,Pink Floyd,Rolling Stones, Rammstein, Slayer, Slipknot,Scorpions, Sepultura, Sybreed,The agonist, Queen,Whitesnake etc., etc., etc.

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Metallica,Megadeth,Three Days Grace, 3 Doors Down,Manowar,Motorhead,The Rasmus,Nightwish,Sonata Arctica,Avantasia,ArchEnemy,Evanescence,Rammstein,Bullet for my Valentine,Dimmu Borgir,Hammerfall,Eluveitie,Korpiklaani, Sum 41, Green Day,Hinder,All American Rejects,Bon Jovi,Skillet,Rise Against,Take That,LORDI,Black Sabbath,Heaven and Hell,Iron Maiden,Nickelback,Flyleaf,Scorpions, Avenged Sevenfold, 30 Seconds To Mars,Linkin Park,Nine Inch Nails,Oomph!,Papa Roach,System of a Down,Children of Bodom,Gorgoroth,Breaking Benjamin,Coldplay,Disturbed,Korn,Limp Bizkit,Simple Plan,Slipknot, Stone Sour, My Chemical Romance...si ultimii, dar nu cei din urma, inegalabilii Muse.

Iti faci tu o idee dupa ce-am scris aici. laughing

| LastChance a răspuns:

Metallica, Motorhead, Megadeth, Sepultura, Rammstein, Led Zeppelin, Queen, Pink Floyd, Children of Bodom, The Beatles, Dimmu Borgir, Guns n Roses, Bon Jovi, Whitesnake, Venom, Gorgoroth, Burzum, Oomph!, Manowar, Arch Enemy, The Agonist, Era Decay, Cradle of Filth, Immortal, Mayhem, AC/DC, Airbourne, Nirvana, Scorpions, Black Sabbath, Black Label Society, Cargo, Iris, Godsmack, Negură Bunget, Iron Maiden, KISS, Judas Priest, Lordi, Marilyn Manson, Pantera, Rev Theory, Alice Cooper.

Şi ar mai fi...

Baftă!

| Aiicha a răspuns:

Mai multe...in principal ascult silverstein,escape the fate,dead by april,framing hanley,breaking benjamin,sleeping with sirens,hinder,daughtry,theory of a deadman,emarosa,before their eyes, the used, 3 days grace, fireflight etc etc

Răspuns utilizator avertizat
| UndiscoveredSoul a răspuns:

AC/DC, Metallica, Bon Jovi, Nightwish, Evanesence, Green Day, Avril Lavigne, Alice Cooper, EverEve, P! nk, Iron Maiden, Apocalyptica, Aerosmith, 30 seconds to Mars, Guano Apes, Eric Clapton, Coldplay, Manowar, The rasmus, Limp Bizkit, U2, The beatles, Linkin Park, Joan Jett, Guns'n'Roses, Ozzy Ossbourne, Pink Floyd, Rolling Stones, Rammstein, Black Sabbath, Nirvana, Cargo, Voltaj, Queen, Led Zeppelin, Iris... etc

| DracoMalfoy a răspuns:

Hmm. nu pot sa zic decat cateva ca mi-e lene :d : Black Veil Brides, My Chemical Romance, Marilyn Manson, Slipknot, Breaking Benjamin, Skillet, An Cafe, The Trax, Paramore, Cinema Bizarre (chiar daca s-au despartit. tot unii din idolii mei ramanbig grin), Three Days Grace, Evanescence, Bless The Fall, A Vain Attempt, Alice Nine, Metallica, Papa Roach, Simple Plan, Placebo, Tokio Hotel, Unsraw, The Gazette, Dir En Grey, Girugamesh, Green Day, Linkin Park, Dark Funeral, HIM, Miyavi, Fall Out Boy, mai nou imi place cum canta si Mike Muller.etc. Sper ca e destul.big grin

| Alexiyaaaa a răspuns:

Nightwish
Evanescense
Metallica
HiQ
etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scapat in groapa cu rockeri.

Răspuns utilizator avertizat
| thoughtsstrippednaked a răspuns:

Judas Priest, Metallica, Megadeth, AC/DC, Slayer, Anthrax, Disturbed, Led Zeppelin, Hendrix, Pantera, System of a down.