| RockMusic99 a întrebat:

Ce formatii de muzica rock cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Http://www.metalhead.ro/trupe/
(Red Hot Chili Peppers, Metallica, Linkin Park, Pink Floyd, We Are The Fallen, Nightwish, 30 Seconds To Mars, Alice Cooper, Three Days Grace, Within Temptation, Breaking Benjamin, Coldplay, The Eagles, Korn, Nickelback, Nirvana, Rammstein, Skillet, Queen, Trooper, Vama si, trupa mea preferata, Evanescence.)

6 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Metallica,Megadeth,Black Sabbath,Iron Maiden,Slayer,Pantera,Sepultura,Dio,Kid Rock,Guns n roses,Led Zeppelin,Pink Floyd,Queen, AC/DC, Slipknot, Saliva, Tenacious D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nirvana, Foo Fighters, Motorhead, Arkona, Bathory, Crematory, Pearl Jam, etc...

| Aneurysm a răspuns:

Finntroll, Burzum, Sabaton, Carpatica, Epica, Mother love bone, Korplikaani, Sepultura, Death, Lordi, Trooper, Black Label Society, Amon Amarth, Lacuna Coil, etc.

| marik99 a răspuns:

Mai zic eu o formatie care face furori in industria muzicala? Linkin Park. HaHa devil Cei mai tari; x

| Høst a răspuns (pentru marik99):

Mai bine nu.

| Christinnee a răspuns:

Linkin Park, skillet, Nirvana, Evanescence
30 Seconds to Mars Theatres des Vampires