| anonim_4396 a întrebat:

Ce formatzii de rock imi recomandati sa ascult?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Metallica,Slayer,Anthrax,Megadeth,AC/DC,Motorhead,Manowar,Guns N' Roses,Sepultura,Black Sabbath,Aerosmith,Bon Jovi,Slipknot,Rammstein,Oomph!,Marylin Manson,Avenged Sevenfold,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Good Charlotte,Burzum,Breaking Benjamin,Linkin Park,30 Seconds To Mars,Lordi,Muse,Nirvana,Foo Fighters,Alice Cooper,Heaven & Hell,Dio,Sonata Arctica,Children of Bodom,The Rasmus,Nightwish,3 Doors Down,Three Days Grace,Muse,Scorpions,Disturbed,Bullet For My Valentine,Korpiklaani,Eluveitie,Korn,Limp Bizkit,Red Hot Chilli Peppers,System of a Down,Alice in Chains,Simple Plan,Flyleaf,Thousand Foot Krutch,Green Day,Sum 41,Mayhem,Craddle of Filth,All American Rejects,My Chemical Romance,Nickelback,Shinedown,Skillet,Iris,Cargo,Blind Guardian,Papa Roach,RED,Pink Floyd,Beatles,Iron Maiden,Queen,Hammerfall,Arch Enemy,Van Halen,The Doors,Deftones,Ramones,Judas Priest

9 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Metallica, Motorhead, Megadeth, Sepultura, Rammstein, Led Zeppelin, Queen, Pink Floyd, Children of Bodom, The Beatles, Dimmu Borgir, Guns n Roses, Bon Jovi, Whitesnake, Venom, Gorgoroth, Burzum, Oomph!, Manowar, Arch Enemy, The Agonist, Era Decay, Cradle of Filth, Immortal, Mayhem, AC/DC, Airbourne, Nirvana, Scorpions, Black Sabbath, Black Label Society, Cargo, Iris, Godsmack, Negură Bunget, Iron Maiden, KISS, Judas Priest, Lordi, Marilyn Manson, Pantera, Rev Theory, Alice Cooper, Dark Funeral, Amon Ammarth, Truda, Trooper.

| Aiicha a răspuns:

Skillet,Red,Three day grace, 12 stones,lifehouse,breaking benjamin,saosin,silverstein,i am abomination, story of the year, the usedbig grin

| WhiteWolf7 a răspuns:

Crazy fucker, ce *** mea cauta ma dope printre ce ai enumerat tu? Iesi fratee, de cand e cold play, tokyo suckers si green dick rock? Esti paralela cu rocku, dispari, nu existi.

| LifeFail a răspuns:

Breaking Benjamin
AC/DC
Three Days Grace
Nirvana
Metallica
Bullet For My Valentine
Megadeth
Scorpions
My Chemical Romance
Black Sabbath
Bon Jovi
Guns N Roses
Maroon 5
&co.

| soraGrime a răspuns:

Guns N'Roses(preferata mea)
Metallica(nu esti rocker daca nu sti macar 3 melodii de la Metallica)
Bon Jovi
AC/DC
Black Sabbath
Ozzy Osbourne
Led Zeppelin
Nirvana
Alice Cooper
Scorpions
Cinderella
Poison
Steppenwolf
Pink Floyd
Deep Purple
The Sex Pistols
The Clash
Ramones
Beatles
The Rolling Stones
The Doors
Judas Priest
Megadeth
KISS
Queen
Rammstein
Quiet Riot
Black Label Society
Slipknot
Dimmu Borgir
Cradle Of Filth
Sonata Arctica
Nightwish(cu Tarja)
Sepultura
Korn

Si multe altele. Spor la rockerit!

| Daniel97 a răspuns:

Nirvana, Metallica, Nickelback, Bon Jovi, Alternosfera, Bucovina, Trooper, Luna Amara, Guns N' Roses, Iron Maiden, Phoenix, AC/DC, Black Sabath, Alestorm, Cargo, Sepultura, Aerosmith, Rascal Flatts, Scars on Broadway, Pink Floyd, Deep Purple, Led Zepellin, Sunrise Avenue, Scorpions, Judas Priest, Linkin Park, 3 Doors Down, Queen, Red Hott Chilli Peppers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ti-au recomandat иeмaиנa si LastChance e perfect! Nu lua in seama raspunsul lui CrazyUser, habar nu are ce-i ala rock.

| CrazyUser a răspuns:

Tokio hotel,green day,cold play,paramore,brokencyde,dope, avril lavigne, kelly clarkson. Fundita?big grin

| Goagăl_6635 a răspuns:

Truda, Trooper, Metallica, AC/DC, Guns N Roses, Bon Jovi, Slipknot,Lordi,Nirvana, Led Zeppelin, Scorpions, Pink Floyd. fundita