| LSMM a întrebat:

Ce gen de muzică ascultaţi? Ce piese vă plac?

11 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu cred că e cineva care să asculte doar un gen de muzică. Decât dacă-i extrem de încuiat muzical.
Bine, aici îi exclud pe inapții care "ascult orice în afară de manele și rock" care la ei orice se traduce prin alea 10 melodii de căcat pe care le tot repetă pe ZU.

Îmi plac grețos de multe genuri, ar fi inutil să le înșir pe toate. Și unele chestii care-mi plac nici nu se pot încadra în vreun gen.
Ca monstră:
https://www.youtube.com/watch?v=yL2DNP5_9CY

| AdrianaBacescu a răspuns:

Muzica pop in special mai ar fi uneori si rock.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Rock/Metal.Iron Maiden,Metallica,Slayer,Sepultura,Death, Deicide, Exodus, Manowar, Burzum.Astea sunt doar niste mici exemple.

| Evileye6 a răspuns:

Rock, orice gen, imi plac trupe cum ar fi: Bring me the horizon, Evanescence, Nirvana, WATF, Scorpions, Queen, Paramore, Breaking Benjamin...etc.

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru Evileye6):

Bring me the horizon, Breaking Benjamin.Serios?

| CarolineF a răspuns:

Muzică pop.Îmi plac cam toate melodiile de la Selena Gomez, One Direction, 5 Seconds Of Summer,Demi Lovato,The Vamps, Bruno Mars, Avril Lavigne, Taylor Swift, Smiley etc big grin